Szycie
na miarę

Garnitury
szyte na miarę

Wszystko zaczyna się od spotkania z doświadczonym specjalistą od zbierania miary. Na nim następuje wybór tkaniny, podszewki oraz dodatków. W Balthazarze do wyboru jest kilka tysięcy materiałów z renomowanych włoskich oraz brytyjskich tkalni.

Po omówieniu stylu oraz detali następuje zdjęcie miary. Klient przymierza garnitur testowy. Na nim nanoszone są wszelkie korekty. Następnie miary wraz z dokładnym opisem są wysyłane do krawców we Włoszech.

Po około sześciu tygodniach garnitur jest gotowy.
Na miejscu w atelier następują już tylko kosmetyczne korekty (zakończenie spodni czy taliowanie marynarki).

Koszule
na miarę

Oprócz garniturów marka Balthazar oferuje również szycie koszul na miarę. W ofercie jest kilkaset tkanin z Włoch: od delikatnej bawełny z Barbadosu po kolorowe lny na letnie koszule oraz jersey na sportowe koszule.
Cały proces wygląda podobnie, jak w przypadku garnituru. Koszule są gotowe po około czterech tygodniach.

Najwyższa
jakość

Od wielu lat marka Balthazar współpracuje z jednym z najlepszych włoskich producentów garniturów – Caruso. W 2018 roku marka Caruso obchodzi swoje 60 urodziny. Dziś firma zatrudnia 700 krawców i współpracuje z największymi markami na świecie.
Nowoczesny krój, najlepsze dostępne tkaniny, obsesyjna wręcz dbałość o detal składają się na produkt najwyższej jakości.

Prosimy o kontakt
w celu umówienia spotkania
   w naszym atelier