SZYCIE NA MIARĘ

Szycie na miarę to przede wszystkim stworzenie stroju, który jest perfekcyjnie dopasowany do sylwetki i osobowości. To możliwość skomponowania własnej garderoby. Proponujemy udział w procesie kreowania własnego stylu przy profesjonalnej pomocy naszych ekspertów elegancji. Współtworzenie własnej garderoby jest niezwykle inspirującym doświadczeniem.

Podczas spotkania z ekspertem elegancji Klient dokonuje wyboru fasonu, tkaniny, kolorystyki, dodatków. Wybiera spośród wielu możliwości i decyduje o konkretnym, pasującym do niego kołnierzyku, mankietach, klapach, guzikach, podszewce. Oferujemy różne warianty stylów i wykończeń. Ważnym elementem spotkania jest zdejmowanie miary. Dzięki temu, nasze ubrania pasują idealnie. Po około 5 tygodniach od zamówienia, można cieszyć się gotowym dziełem.

Balthazar Private Tailors – oferuje szycie na miarę ekskluzywnej męskiej garderoby. Garnitur na miarę, spodnie na miarę, koszule na miarę – mistrzowskie krawiectwo, wysoka jakość. Klasyczna elegancja dla nowoczesnego mężczyzny.

WSPÓŁPRACUJEMY Z KRAWCAMI Z PARMY ORAZ Z MANUFAKTURĄ Z NEAPOLU – DE PETRILLO. RĘCZNE SZYCIE TO PRAWDZIWA WŁOSKA SZTUKA.